Reference našich klientů

S paní Janou Koutskou spolupracuji již několik let. Neexistují slova chvály, která by dokázala správně vystihnout dokonalý servis. Paní Jana Koutská v tandemu se svým manželem Jiřím Koutským opakovaně perfektně zprostředkovává pronájem našeho bytu. Pečlivý výběru nájemníků, před posledním předáním bytu novému nájemníkovi zajištění veškerých úprav bytu včetně kompletního vyčištění, vymalování a výměny starého plynového kotle za nový elektrický, s tím spojené technické a administrativní náležitosti, to vše perfektně a profesionálně vyřizováno za mé nepřítomnosti (žijeme dlouhodobě v zahraničí). Oceňuji maximální ochotu, příjemné jednání, vstřícnost, flexibilitu a obětavost.

Petra M., pronájem bytu Praha 10

Chválím paní Janu Koutskou za profesionální přístup k zadanému prodeji nemovitosti, za její ochotu, vstřícnost a rychlost informovat klienta o všech změnách. Jsem velmi spokojená s výsledkem prodeje, a pokud budu v budoucnu potřebovat služby realitní kanceláře, s důvěrou se obrátím právě na paní Janu Koutskou. Ještě jednou děkuji právě jí a tím i společnosti RE/MAX za dobře odvedenou práci.

Jaroslava Z., prodej RD Benešovsko


S paní Koutskou spolupracujeme dlouhodobě a jsme s ní velmi
spokojení.

Petr T., pronájem bytu Praha 2

Paní Koutská pracuje v tandemu se svým mužem, jednala jsem téměř výhradně s ním. Jednalo se o složitý prodej domu ve vlastnictví s bývalým mužem a p. Koutský dokázal dovést věc do zdárného konce. Vždy na telefonu, empatický, trpělivý.

Romana O., prodej RD

Paní Koutská je skutečným profesionálem přesně podle našich představ. Provedla nás celou koupí od začátku až do konce. Velice ochotně se nám věnovala i mimo pracovní dobu a její péče byla velmi nadstandardní. Její služby můžeme vřele doporučit.

Pavel J., koupě bytu Praha 4

Aktuální nabídka nemovitostí

Pronájem kanceláře

Praha 3, Žižkov

Pronájem bytu 3+kk

Praha 3, Žižkov

Další reference

Profesionální chování, vstřícnost, ochota, spokojenost se službami po všech stránkách.

Ida I., pronájem bytu Praha 9

Maximálně se mi věnoval a zodpověděl všechny dotazy, aniž bych měla pocit, že zneužívám jeho času.

Marie V., koupě bytu Praha 6

Mám velmi dobrou zkušenost, je seriózní, poctivý, spolupracuje nad rámec svých povinností.

Jarmila T., pronájem bytu

Se službami paní Koutské jsme byli nadmíru spokojeni. Ve všem nám vyšla vstříc, je profesionální a ochotná.

Jan V., prodej chaty Benešovsko

Vysoce profesionální přístup ve všech oblastech při řešení prodeje mé nemovitosti. Tohoto makléře mohu s klidným svědomím doporučit každému, kdo se chystá prodat nebo koupit nemovitost. Do budoucna plánuji opět využít tohoto odborníka při dalším plánovaném prodeji nemovitosti.

Denis K., prodej pozemku Praha-východ

Profesionální přístup, velmi milé jednání, perfektně zorganizované prohlídky bytů a výběr nájemníků. Rychlé a přizpůsobivé domluvení setkání s nájemníky, podpis smlouvy a vyřízení souvisejících převodů (plyn + elektřina). Tohoto makléře 100% doporučuji.

Lenka B., pronájem bytu Praha 9

Profesionálně - lidský přístup bez zbytečných komplikací. Vše co se týkalo prodeje pozemku, proběhlo naprosto plynule, koordinace s kupujícím i advokátem bez jediného zádrhelu.

Margareta B., prodej pozemku Berounsko

Paní Koutská je profesionální s velmi milým, pozitivním a lidským přístupem. Byla ochotná, komunikativní. Pomohla se vším, co jsme potřebovali. Díky ještě jednou!

Pavlína V., pronájem bytu Praha 10

Profesionální chování, vstřícnost, ochota, spokojenost se službami po všech stránkách.

Ida I., pronájem bytu Praha 9

Veškeré služby spojené s prodejem nemovitosti byly realizovány na vysoké profesionální úrovni. Maximální spokojenost.

Jana B., prodej bytu Praha 4

Výborná spolupráce a ochota pana Koutského pomohly uskutečnit sen mého otce. Patří mu velký dík a poklona za jeho profesionalitu a vystupování.

Lenka Ch., prodej domu Hořice

S paní Koutskou jsem byla velice spokojena. Ohledně prodeje pozemku všechno zařídila, nemusela jsem se o nic starat. Budu jí doporučovat svým známým.

Hana V., prodej pozemků Mělnicko

Skvělý a profesionální přístup, rychlé jednání, bezchybná spolupráce a komunikace. Doporučuji všem k využití služeb.

Zuzana M., pronájem bytu Praha 9

Skvělé, rychlé jednání, velmi kreativní, profesionální s velkou zkušeností. Byt byl pronajmut během jednoho týdne.

Alena S., pronájem bytu Praha 8

S panem Koutským pracuji dlouhodobě a jsem velmi spokojen. Rychle a profesionálně odvádí svou práci a vždy vybere kvalitního nájemce. V budoucnu se na něj rád opět obrátím.

Petr Š., pronájem garáže Praha

Znalost problematiky, maximální míra profesionality a osobního nasazení, velmi příjemné, zodpovědné a racionální vystupování, ochota pomoci, plnění dohodnutého postupu, časová flexibilita, lidský přístup.

Jana M., koupě RD Praha-západ

Výborná spolupráce, trpělivost s vysvětlováním našich dotazů, paní Koutská vždy na telefonu, večer i o víkendech. Doporučuji se na paní Koutskou obrátit.

Barbora Š., koupě bytu Praha 10

S makléřkou jsem spolupracoval již poněkolikáté. Pracuje v týmu s manželem, oba jsou vstřícní a ochotní řešit i nestandardní situace. Rád jejich služeb využiji znovu a všem mohu doporučit.

Petr M., pronájem bytu Praha 3

Spolupráce s paní Koutskou byla na velmi profesionální úrovni. Byli jsme velmi spokojeni s kvalitou jednání a osobním přístupem. Paní Koutskou můžeme vřele doporučit a víme, že v budoucnu bychom se v otázkách realit opět s důvěrou obrátili výhradně na ni.

Petr S., prodej bytu Praha 10

Děkujeme panu a paní Koutským za velmi profesionálně odvedenou práci. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Pokud příště budeme kupovat nemovitost či pozemek, tak jedině přes RK RE/MAX IVY. Všem doporučujeme!

Yury K., koupě pozemku Praha-východ

Vše proběhlo velmi rychle a bez jediného problému. Paní Koutská je velmi vstřícná a ochotná.

Katarina M., koupě pozemku Nymbursko

Dokonalý servis od začátku až do konce. V budoucnu se na paní Koutskou obrátím s důvěrou znovu.

Vlaďka H., prodej bytu Praha 3

Profesionální a vstřícný přístup. Operativní komunikace. Byla jsem moc spokojená.

Hana H., prodej bytu Praha 9

Jejich práce byla rychlá a kvalitní neměla jsem žádný problém a příště jejich služeb opět využiji.

Zuzana M., pronájem nebytových prostor, Praha 6

Výborná spolupráce, hladký průběh celého obchodu.

Oldřich L., koupě bytu Praha 6

Lidský a zároveň profesionální přístup!

Patrik B., pronájem bytu Praha 4

Znalost problematiky, maximální míra profesionality a osobního nasazení, velmi příjemné, zodpovědné a racionální vystupování, ochota pomoci, plnění dohodnutého postupu, časová flexibilita, lidský přístup.

Jaroslav M., prodej bytu Praha 5

Paní Koutská byla velmi milá, profesionální a se vším nám poradila. Na všechny dotazy odpověděla a byla nám vždy dostupná. Spolupráce byla moc příjemná a určitě bych ji doporučila dál.

Tereza B., pronájem bytu Praha 7

Samostatný, ochotný, vynikající spolupráce, pomůže i s prodloužením smlouvy ač z toho nic nemá, vřele doporučuji.

Jan K., pronájem garážového stání

Vynikající přístup, ochota, nic nebyl problém, vše zařídili k mé spokojenosti.

Jana Z., prodej bytu Praha 6

Naprosto profesionální přístup a jednání, kvalita na velmi vysoké úrovni, byla jsem velmi spokojena a mohu tuto makléřku vřele doporučit. Spokojenost zajištěna :-).

Zuzana Č., pronájem bytu Praha 9

Příjemné a profesionální jednání, pomoc s přípravou bytu k prezentaci, výběr a doporučení nejvhodnějšího nájemce, příprava smlouvy, součinnost s oběma stranami. Vše na vysoké úrovni.

Miroslav B., pronájem bytu Praha 6

S makléřkou jsem byla velice spokojená. Oceňují profesionální, rychlé a vstřícné jednání. Prodej proběhl rychle a bez problémů.

Renata K., prodej RD Praha-východ

Velmi profesionální a spolehlivá. Prodej bytu proběhl bez problémů a komplikaci.

Jana M., prodej bytu Praha 4