Jsme tým
v práci i doma

Naše cesta do světa nemovitostí vedla rozličnými oklikami.

Původním povoláním jsme učitel a zdravotní sestra, poté jsme dlouhé roky pracovali jako obchodní zástupci. Ač se to nezdá, i tyto zkušenosti nám nyní umožňují dělat naši práci opravdu dobře.

K realitám nás přivedlo hledání vlastního bydlení, když jsme pražský panelák měnili za dům za Prahou. Se službami realitních makléřů jsme ale nebyli spokojeni. Proto jsme se rozhodli zkusit to lépe a nabízet servis na úrovni.

Na realitním trhu se pohybujeme již mnoho let. Za tu dobu jsme profesně vyrostli a prošli si řadou zkoušek. Díky tomu nyní můžeme poskytovat klientům opravdu špičkový a komplexní servis.

Zaměřujeme se především na Prahu a její okolí. Umíme ale pomoci i ve vzdálenějších lokalitách. Ve spolupráci s našimi kolegy v daném místě vše vyřídíme k vaší spokojenosti.

Vysoce profesionální přístup ve všech oblastech při řešení prodeje mé nemovitosti. Tohoto makléře mohu s klidným svědomím doporučit každému, kdo se chystá prodat nebo koupit nemovitost.. Do budoucna plánuji opět využít tohoto odborníka při dalším plánovaném prodeji nemovitosti.

Denis K., prodej pozemku Praha-východ

Výborná spolupráce a ochota pana Koutského pomohli uskutečnit sen mého otce. Patří mu velký dík a poklona za jeho profesionalitu a vystupování.

Lenka Ch., prodej domu Hořice

Profesionálně - lidský přístup bez zbytečných komplikací. Vše co se týkalo prodeje pozemku, proběhlo naprosto plynule, koordinace s kupujícím i advokátem bez jediného zádrhelu.

Margareta B., prodej pozemku Berounsko